MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 7416507
nr 741 6507
Matsalsgrupp
7 del, Matsalsbord + 6 stolar, 2 ilägg
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 20 februari 2012
kl 17:38:52
650 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.700 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.800 kr
6
2.000 kr
2.500 kr